Ahoj všichni! Jsem Maks. Vítám vás na této stránce.

Moji kámoši moc dobře vědí, že přednedávnem stál jsem kmotrem! Což je asi největší přání každého pořádného chlapa, a pro mě se to uskutečnilo. Hurá!

Když jsem hledal dárek pro svého kmotřence na internetu, natrefil jsem se na hračku, které se říká «activity board» / «busy board». «Hmm, není to tak špatný nápad!» — řekl jsem si to v duchu. «Kéž bych takové hráčky existovaly v mým dětství, ušetřilo by to rodičům hodně nervu!»

«Proboha, já jsem inženýr!» — vzpamatoval jsem se a rozhodl jsem vyrobit podobnou hráčku pro svého milovaného kmotřence. Jelikož všechny modely, dostupné na internetu, vypadaly více-méně stejné, rozhodl jsem se sestavit activity board na míru. Chtěl jsem pro svého kmotřence tu nejlepší verzi, která by propojila zábavu a učení, vývoj a adaptaci k okolnímu prostředí. Zkratka multifunkční verzi, která by doprovázela dítě v průběhu dospívání, vyrobenou z láskou (protože můj křtěnec zaslouží to nejlepší)

Podělil jsem se svým nápadem s kamarádkou Milou, maminkou 9letého kluka. Zaujalo ji to a hurá, týmu «activity board» přibyla posila! Kombinace maminka + inženýr nám poskytla jedineční úhel pohledu na trh vývojových hráček. Strávili jsme hodně času výzkumem a analýzou. Jako výsledek, máme 3 varianty: Activity domeček, activity board a mini-board.

Mile Maminky, 2 chytré hlavy je dobře, ale 100 — ještě lip! Přidejte se k našemu týmu! Sledujte nás na na facebooku, instagramu, vyjadřujte se, jsme otevřeni vašim nápadům! Vaše zpětná vazba je pro nás moc důležitá! Když na tom spolu zapracujeme, vytvoříme tu nejlepší vývojovou hráčku, která nejen zabaví dítě, ale bude i pro maminky dlouholetým věrným pomocníkem.
Made on
Tilda